Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Ceļā uz Dziesmu svētkiem
Autors: Vita Talla | 22.02.2015 | Komentāru nav

Šī gada 17.februārī Krustpils kultūras nama zālē gandrīz pustūkstotis 5.-9.klašu zēnu un skolu jaukto koru dziedātāji no Jēkabpils  pilsētas, Krustpils, Viesītes, Aknīstes, Salas, Jēkabpils un Pļaviņu novadiem pulcējās uz kārtējo XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku koru repertuāra apguves kopmēģinājumu Dziesmu svētku virsdiriģenta Edgara Vītola vadībā. Kopmēģinājumā tika izdziedāta daļa no Dziesmu svētku repertuāra, kuru visā krāšņumā varēs dzirdēt šovasar, XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju Noslēguma koncertā Mežaparka Lielajā estrādē.

XI Latvijas skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku norisināsies šogad no 6. līdz 12. jūlijam, Rīgā.

Nākamo reizi kopmēģinājumā kori tiksies 24. martā plkst. 10.00, kā ierasts - Krustpils KN. Kopmēģinājumu vadīs XI Latvijas Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētku virsdiriģents Arvīds Platpers.

Foto: Jānis Lācis

 

Ceļā uz Dz.svētkiem