Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

"Burkas Burciņas sapnis"
Autors: Everita Stradiņa | 06.03.2022 | Komentāru nav

Bbs_plakats

Ar saulainiem soļiem tuvojas pavasaris. Atmaigst zemes sastingums, un no tās sāk spraukties pirmās sniegpulkstenītes. Mājup steidzas gājputni. Dabā pamazām atsākas rosība. Apņēmīgs un aizrautīgs mums māj pirmais pavasara mēnesis – marts. Ar to kopsolī iet vēlme priecāties un iepriecināt. Domas arvien vairāk sliecas uz labo gribu - sagādāt prieku, pārsteigumu draugiem vai kādam no ģimenes un, protams, arī sev. Mēs biežāk pasmaidām, jo pavasara siltums to raisa.

Aicinām ikvienu Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra pulciņa un brīvā laika klubiņa dalībnieku piedalīties radošā nodarbē, šoreiz iepriecināt Burciņu. Jā, parasto stikla burciņu vai burku, kas šobrīd iztukšota stāv tumšajā pagrabā vai virtuves tālākajā plauktā, ir aizmirsta un nevajadzīga.

Ieslēdz savu radošo domu, iztēli un iedomājies, par ko burciņa varētu sapņot. Kāda tā gribētu sagaidīt saulaino pavasari. Varbūt kā vāze, varbūt kā dažādu lietu glabātāja, lampa, laterna, fotogrāfijas rāmītis, svečturis, augu podiņš, akvārijs vai kas cits. Varbūt tā sapņo kādam līdzināties? Iedvesmojies un radi tai jaunu izskatu, pielietojumu, piešķir tai citu nozīmi.

Līdz 6. aprīlim atnes jaunradīto burciņu uz Bērnu un jauniešu centru, Brīvības ielā 258, Jēkabpilī, kā arī Aknīstē, Skolas iela 1A. Noteikti pievieno savu vārdu, uzvārdu, vecumu un pulciņa nosaukumu.

Dāvāsim pavasarim kopīgu izstādi.

Lai piepildās Burkas Burciņas pārtapšanas sapnis!