Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

bodyART KIDS programma
Autors: admin | 01.09.2017 | Komentāru nav

Kas ir bodyART KIDS programma?

BodyART KidsStarptautiskās bodyART skolas dibinātājs Roberts Štainbahers (Robert Steinbacher, Vācija) izveidoja bodyART koncepciju 1994.gadā, vērojot bērnu iedzimto vēlmi kustēties, un pieaugušo grūtības atrast sevī motivāciju, lai vingrotu.

Programmas autore Ulrike Mangold (Beļģija)

Mūsdienās bērni sastopas ar daudziem neveselīgiem kustību modeļiem jau ļoti agrā vecumā. Tie ietver:

  • kustību trūkumu;
  • pārmērīgu digitālu stimulāciju;
  • stresu;
  • pārmērīgu ķīmisku stimulāciju caur slikta ēdiena izvēli.

Skolā bērniem jāsēž mierīgi, taču bērni tā nav veidoti. Viņiem bieži ir grūti koncentrēies, bērni kļūst hiperaktīvi, pat agresīvi. Citi, savukārt, kļūst flegmatiski, nomākti, miegaini vai garlaikoti... Ko darīt? Atbilde ir- fiziskā aktivitāte!

BodyART KIDS programmas mērķis ir sniegt bērniem kustību prieku, vēlmi kustēties.

Nodarbības holistiskā jeb visaptverošā veidā atbalstīs bērnu attīstību, pievēršoties tādiem svarīgiem jautājumiem kā stāja, koncentrēšanās un pareiza elpošana, un tas viss notiks nepiespiestā, jautrības un spēļu piepildītā atmosfērā, kurā netiks kultivēta vēlme savstarpēji sacensties.

Viens no programmas uzdevumiem ir palīdzēt bērniem iegūt veselīgu pašapziņu par savu izskatu- bez nosodījuma, kādu nereti iedveš sabiedriskie mediji un citas kultūras ietekmes.

BodyART KIDS programma ir radīta bērniem, lai iedrošinātu viņus būt radošiem, eksperimentēt un izzināt, novērtēt un cienīt to, ko spēj viņu ķermenis. Bērni apgūst vienkāršus vingrinājumus, kas palīdz viņu ikdienas dzīvē.

Tiekamies bodyART KIDS nodarbībās!;)

 Trenere Daina