Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

BJC teātrim – vasaras brīvdienas!
Autors: Dace Kalniņa | 27.05.2015 | Komentāru nav

26. maijā ar atklāto mēģinājumu BJC teātra pulciņš noslēdza 2014./2015. mācību gada sezonu. Vēl tikai – ekskursija uz Salaspils Botānisko dārzu, un tad jau pulciņa dalībnieki pilnu krūti baudīs godam pelnītās vasaras brīvdienas.

Uz pasākumu bija ieradušies jauno aktieru vecāki, kuri noskatījās pulciņa vadītājas Daces Kalniņas-Aleksandrovas sacerētās un iestudētās lugas „Ballīte bez pieaugušajiem” mēģinājumu. Pēc tam pulciņa vadītāja pārrunāja ar klātesošajiem pieaugušajiem nākamā mācību gada plānus, un visi atzina, ka iesāktais jāturpina, jo aizvadītajā laikposmā paveikts liels darbs bērnu attīstības jomā. Viņi iemācījušies brīvāk un precīzāk izteikties auditorijas priekšā, improvizēt, brīvāk kustēties, veidot sadarbību, izkļūt no neordinārām situācijām, kādas uz skatuves nereti atgadās. Šīs prasmes noteikti noderēs bērniem turpmākajā dzīvē.

Sezonas noslēguma pasākumā tika atzīmēta katra bērna individuālais talants, izsniedzot pulciņa dalībniekiem īpašus diplomus – drosmīgākajam, nopietnākajam, sportiskākajam, šķelmīgākajam utt.

Turpināsim nākamsezon! Gaidām arī jaunus dalībniekus!

 

BJC Teātra dalībnieki