Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

BJC radošās darbnīcas “Domā zaļi, dzīvo zaļāk - 4”
Autors: Lilija Ražinska | 25.08.2020 | Komentāru nav

Darbnicas_tauriniŠogad Jēkabpils BJC radošās darbnīcas “ Domā zaļi, dzīvo zaļāk “ notika 4. reizi, neierastā laikā - augustā.  Darbnīcu  tēma: Tauriņi. Zinātkārie radošo darbnīcu  dalībnieki bija vecumā no 8-15.

Šoreiz  radošajām darbnīcām tik izvirzīti vairāki neparasti uzdevumi. Iepazīties ar Cēsu pils kundzi ,kura  bērniem pat noorganizēja viduslaiku spēles un  iepazīstināja ar pils vēsturi .   Savukārt mūsu  bērni  pārsteidza pils kundzi ar zinātkāri un erudīciju.    Viena diena tika pavadīta Ērgļos, uzdevums   bija pārrvarēt bailes šķērsojot  gaisa trošu ceļu  un būt pacietīgiem apgūstot jauno sporta veidu- disku golfu.

Pārējais nedēļas laiks tika veltīts tauriņiem. Siguldas tauriņu mājā bērnus sagaidīja vieglie , lidojošie , krāsainie  tauriņi.  Dalībnieki uzzināja par iemītnieku dzīves ilgumu, barošanos,  kādi ienaidnieki un kādas ir tauriņu attīstības stadijas. Viskaprīzākie un  skaistākie bija zilie tauriņi. Lai tiktu pie veiksmīga foto kadra, bija jāpiepūlas.  Veiksmīgākie tika pie izcilām bildēm. Daži bērni pierunāja tauriņus pozēt uz cepures, pleca vai plaukstas.

Viena diena tika pavadīta meistarojot tauriņu atslēgas piekariņus un lielos tauriņus, kuri priecē  Daugavas krastu.

Par  to, lai būtu spēks un enerģija, rūpējās SIA”IL-VI-DO”  darbinieki . Lai varētu doties ekspedīcijās , ar transportu palīdzēja Jēkabpils AP un Jēkabpils Sporta skola. Paldies Jēkabpils domei, kura atbalsta iespēju bērniem pavadīt interesanti vasaru, iegūstot jaunus draugus, iespaidus un zināšanas.

Varam pačukstēt, nākošās vasaras izpētes objekti mīt ūdenī un ir bezgala draudzīgi un atraktīvi.

Radošo darbnīcu vadītājas:
I. Rimeiķe, I. Pūcīte