Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

BJC aicina uz gada atskaites koncertu “Ar taureņa pieskārienu!”
Autors: BJC pedagoģiskais kolektīvs | 08.05.2015 | Komentāru nav

Es turu tevi bērnība mana. Nebaidies! Es turu tevi cieši. 
Skat! Pirmie taureņi jau klāt. Pavasaris. Viss mostas, lai trauktos pretī saulei. Tā noķer Sajūtu aiz spārna un uzvirpuļo zilajās debesīs pāri pavasarīgiem strautiem un upēm. Cauri pieneņu pļavām un pureņu palejām. Skat! Uzlocījusi viļņu bruncīšus, tā izkāpusi no krastiem un steidz mums pretī!

Un mēs visi, gluži  kā ziedi, tiecamies pretī gaismai, priecājamies, ja  apbrīno un esam laimīgi radīt prieku apkārtējos!

Būsim priecīgi redzēt ikvienu 14.maijā plkst. 17.00 Tautas Namā, lai  ieskandinātu savu 2015. gada vasaru ar dziesmām un dejām. Piedāvāsim aplūkot pulciņos tapušo radošo darbu izstādi un sumināsim godalgoto vietu ieguvējus konkursos un skatēs!