Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

“BalsoTu! Kā?” preses relīze
Autors: Elīna Puķe | 24.05.2018 | Komentāru nav

Ideju, ko Jēkabpilī uzlabot, ir daudz vairāk! R. Zīle: "Arī strādājot Eiropas Parlamentā pie projekta Rail Baltica, vilciena sistēmas, kas savienos Baltijas valstis Eiropas dzelzceļu tīklā, viss sākās no idejas! Tādēļ Jūsu idejās ir spēks!"

Pozitīvā gaisotnē 21.maijā noslēdzās Eiropas Parlamenta biroja Latvijā rīkotais Jaunatnes līdzdalības pasākums #BalsoTu KĀ? Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā. 

Atzinība izteikta jauniešu idejai pārvērst pamestu pienotavu Rubeņos tūrisma vides objektā un Jēkabpils Agrobiznesa koledža studentu vīzijai par sporta laukumau skolā! 

Jauniešu pārmaiņu projektus vērtēja žūrija: Eiropas Parlamenta deputāts Roberts Zīle, Eiropas Parlamenta biroja Latvijā vadītāja Marta Ribele, Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietniece Līga Kļaviņa, ainavu arhitekte Kristīne Garde un māksliniece Sanda Mālniece.

Eiropas Parlamenta biroja Latvijā organizēto Jaunatnes līdzdalības pasākumu #BalsoTu mērķis ir veicināt jauniešu un bērnu izpratni par demokrātiju. Atbildot uz jautājumiem, KĀPĒC?, PAR KO? un KĀ? balsot, jaunieši attīsta pilsoniskuma un līdzdalības prasmes.

 

Apraksta nav!