Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Atvērto durvju dienas Jēkabpils BJC
Autors: Lilija Ražinska | 01.09.2018 | Komentāru nav

Bērnu un jauniešu centrs aicina jauniešus, bērnus, kā arī viņu vecākus iepazīties ar interešu izglītības programmu piedāvājumu, satikties ar pulciņu pedagogiem, piedalīties darbnīcās un dažādās aktivitātēs atvērto durvju dienās no 03.-07. septembrim no plkst. 15.00-17.30.  

06. septembrī 14.00-18.00 lielajā un mazajā zālē

TRASE AUTOMODELISMS – Tev ir iespēja apskatīt un izmēģināt  auto modeļu trasi un modeļu izgatavošanu. (Jauniešu centrs “Vinda”, Valmiera)

RADOŠĀS DARBNĪCAS un  VIKTORĪNAS un citas brīvā laika aktivitātes.

Iepazīšanās ar pulciņiem, satikšanās ar pulciņu pedagogiem – MĀKSLA, MŪZIKA, DEJA, TEHNISKĀ JAUNRADE, VALODAS, INTEREŠU KLUBI.

JAUNUMS

  • Pulciņš “Domātprieks”- Valdis Vizulis
  • Ģitārspēles studija vidusskolēniem-Anna Sēruma
  • Angļu valoda vidusskolēniem “Alone in Britain”-Anna Sēruma
  • Sarunvalodas klubiņš “Let,s tolk about ” (10-13 gadi)-Aiva Kozuliņa

Gaidām ciemos pie mums BJC!

 

Atvērto durvju dienas Jēkabpils BJC