Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Attālinātais skolēnu skatuves runas priekšnesumu video konkurss
Autors: Everita Stradiņa | 11.05.2021 | Komentāru nav

bjc_skatuves_runa_relize28.maijā noslēdzās Jēkabpils, Krustpils, Salas, Aknīstes, Viesītes novadu un Jēkabpils pilsētas izglītības iestāžu skolēnu skatuves runas konkurss. Kopumā piedalījās 41 audzēknis no 1. līdz 12.klasei. Šoreiz konkursa dalībnieku priekšnesumus žūrijas komisija vērtēja attālināti, noskatoties iesūtītos video. Komisijas sastāvā šogad Aknīstes novada Bērnu un jauniešu centra vadītāja Evija Ķiķēna, Riebiņu novada multifunkcionālā jaunatnes iniciatīvu centra vadītājs, aktīvs kultūras dzīves veidotājs Oskars Bērziņš, Jēkabpils Tautas teātra dalībniece Egita Galiņa, Kokneses kultūras nama direktore un amatierteātra režisore Inguna Strazdiņa.

Esam priecīgi un gandarīti par mūsu skolēniem, kuri konkursā pārstāvēja Jēkabpils pilsētu – Jēkabpils Valsts ģimnāzijas audzēknes Dace Bērziņa (skolotāja Silvija Tumanova), un Elizabete Vaidere (skolotāja Anita Vītola), 2.vidusskolas audzēknes Alina Kačanovska (skolotājas Egija Lasmane un Jeļena Blumentāle), Nikola Izaja (skolotāja Žanna Molčanova), Ieva Rubene (skolotāja Biruta Sprindža), Anna Malnača (skolotāja Līga Marķīza), Oļesja Kazakeviča (skolotājas Egija Lasmane un Svetlana Jekaraševa), Anastasija Daņiļeviča (skolotāja Tatjana Novikova) un 3.vidusskolas audzēkņi Dārta Zemīte (skolotāja Silvija Ozoliņa), Loreta Kovnacka (skolotāja Mārīte Viļuma) un Reinis Mūrnieks (skolotāja Inita Beinaroviča).

Noslēguma pasākumā, kas 8.maijā notika Zoom platformā, satikās visi – gan dalībnieki, gan skolotāji, gan žūrijas pārstāvji un organizatori. Bija iespēja ieklausīties žūrijas ieteikumos, patīkami dzirdēt labos vārdus un vēlējumus, kā arī uzzināt vērtējumu. Tika paziņoti tie 10 dalībnieki, kuru priekšnesumu video piedalīsies nākamajā kārtā, ko rīko Valsts izglītības satura centrs. No Jēkabpils pilsētas izvirzītas Dace Bērziņa un Ieva Rubene.

Paldies, visiem konkursa dalībniekiem un skolotājiem par uzdrīkstēšanos, radošo pieeju un ieguldīto darbu! Paldies, Jēkabpils novada Izglītības pārvaldei par sadarbību!

Veiksmes vēlējumi visiem 2.kārtas dalībniekiem!