Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

“Atspēriens2” jaunieši viesojas Līvānos
Autors: Lilija Ražinska | 27.04.2016 | Komentāru nav

Kopš februāra mēneša Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā norisinās Jauniešu karjeras izvēles un prasmju apguves skola “Atspēriens 2”. Tas ir nodarbību cikls vidusskolēniem, kas piedāvā neformālo izglītību personības un karjeras izaugsmei,  līdzdalības veicināšanai un jaunu noderīgu kompetenču apgūšanai. Darbojoties individuāli un grupās, gūts ieskats tādām tēmām kā: “Pamodini līderi sevī!” un “Staro septiņās krāsās-sāc iekarot biznesa pasauli jeb 7 veiksmes postulāti”. Apmācībās pieteikušies 38 audzēkņi no Jēkabpils Valsts ģimnāzijas, Jēkabpils 2.vidusskolas, Jēkabpils 3.vidusskolas, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas un BJC biedrības “Jauniešu kluba “13.pirmdiena””.

12.aprīlī jaunieši devās ekskursijā uz Līvāniem, kur apmeklēja  Multifunkcionālo jaunatnes iniciatīvu centru “Kvartāls”, Latgales mākslas un amatniecības centru un Stikla muzeju. Daudz pozitīvu emociju sagādāja darbošanās stikla apstrādes darbnīcā pie Ingas Salmiņas, kur tika apgūtas jaunu prasmes praktiski strādājot ar dažādiem materiāliem no stikla.

28.aprīlī 4.nodarbības ietvaros runāsim par “Komunikācijas psiholoģiju un ētiku”, bet 13.maijā skolas noslēguma nodarbība “Audiovizuālās montāžas neierobežotās iespējas” jau  norisināsies Rīgas Starptautiskajā ekonomikas un biznesa augstskolā. Pēc apmācībām jaunieši apmeklēs LR Saeimas namu.

Nodarbības vada  lektori no RISEBA un Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra direktora vietniece L.Ražinska un pedagogs karjeras konsultants S.Stikāne.