Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Atskats uz “Gleznaino izbraucienu ar laivām un supiem”
Autors: Elīna Ziediņa | 19.09.2021 | Komentāru nav

BJC_izbrauciensBiedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena””, 13. augustā, projekta “Draudzīga ģimene pašvaldībai” ietvaros, aicināja ģimenes uz gleznainu izbraucienu ar laivām un supiem skaistajā Zvejnieklīcī, Sēlpils pagastā.

Izbrauciena laikā ģimenēm bija iespēja iepazīties savā starpā un uzzināt vairāk par Zvejnieklīča vēsturi un to, kāda ainava šeit bijusi pirms HES izbūves. Vienā no apstāšanās vietām iepazīties ar Oliņkalna estrādes  vēsturi un izbaudīt īpašo gaisotni, kas valda šajā vietā. Gleznainais brauciens apkārt saliņām gar Daugavas dolomīta krastiem, kur varēja aplūkot parasti zem ūdens esošos skatus, ilgi paliks mūsu atmiņās.

Pēc brauciena ģimenes tika aicinātas piedalīties  konkursos “Erudīts” un “Dziesmu kari”, bet pasākuma noslēgumā kopā izbaudīt silto tēju ar  uzkodām.

Paldies ikvienam par dalību un jauko būšanu kopā! Liels paldies Kajaku mafijai par gleznaino un interesanto braucienu!

Projektu “Draudzīga ģimene pašvaldībai”, līguma Nr. 2021.LV/ĢDP/058/19finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. Par visām projekta aktivitātēm un radītajiem materiāliem projekta laikā atbild biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena””.

Biedrība “Jauniešu klubs “13. pirmdiena””
Projekta vadītāja Lilija Upīte
Projekta koordinatore Elīna Ziediņa