Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Atklāts brīvā laika klubs bērniem, jauniešiem un senioriem Ķieģeļu mikrorajonā
Autors: Lilija Ražinska | 22.03.2016 | Komentāru nav

18.martā Jēkabpils Ķieģeļu mikrorajona Ziemeļu ielā 22-3 tika atklāts brīvā laika klubs. Kluba svinīgās atklāšanas  pasākumā piedalījās Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs, priekšsēdētāja vietnieks Jānis Raščevskis un Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra direktors Oskars Elksnis.

Brīvā laika pavadīšanas kluba mērķis ir sniegt iespēju bērniem un jauniešiem iesaistīties dažādās sportiskās un radošās aktivitātēs, organizēt pašiem kultūras  pasākumus, spēlēt galda spēles, satikties ar vienaudžiem un saturīgi pavadīt brīvo laiku. Klubā otrdienās pulcēsies vecākās paaudzes cilvēki, lai dalītos savā pieredzē ar jaunāko paaudzi, realizētu kopīgas idejas un rakstītu projektus.

Klubā strādās divi BJC pedagogi Ilona Rimeiķe (pirmdienās, trešdienās no 15.00-19.00, piektdienās no 14.00-20.00) un Inese Pūcīte (otrdienās, ceturtdienās no 16.30-19.30).

Šis jau ir ceturtais brīvā laika klubs, kas darbosies Jēkabpilī. 2012.gada 13.martā  tika atklāts pirmais brīvā laika pavadīšanas klubs “Vanagi”  Daugavas labajā krastā, Pils rajonā 44, bet  kopš 2001.gada darbojas divi bērnu un jauniešu brīvā laika pavadīšanas klubi “Laipa” – Nameja un “Smaids” Bebru ielās, kas piedāvā bērniem radošās darbnīcas un  vasaras nometnes.