Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Ar dziesmām, konkursiem, spēlēm BJC ieskandina novembra svētkus!
Autors: Lilija Upīte | 12.11.2022 | Komentāru nav

10.novembrī novada BJC zālē pulcējās mūsu pulciņu kuplā saime, lai ieskandinātu Lāčplēša dienu un 18.novembra svētkus. Vairāk kā 100 audzēkņi kopā ar pulciņu pedagogiem piedalījās aktivitātēs, lai sacenstos zināšanās par Latvijas vēstures notikumiem, ģeogrāfiju un citiem jautājumiem.

20 komandu sastāvā, jauktās vecuma grupās, izspēlējām kahoot video spēli, kustējāmies mūzikas ritmos pie grupas “Bermudu Divstūris”  dziesmas  “Sarkanbaltsarkanais”, sacerējām un minējām mīklas, bijām radoši un atraktīvi. Kopīgi veidojām garnējumu tortei, ko video sveicienā dāvinājām Latvijai dzimšanas dienā!

Būt savas valsts patriotiem, mīlēt un cienīt savu Dzimteni, svinīgā uzrunā aicināja Jēkabpils novada Bērnu un jauniešu centra direktors Oskars Elksnis.

Par svētku noskaņu parūpējās improvizācijas teātra “ĶIRSIS” dalībnieki un pasākuma vadītāji Inese Zīle un Rendijs Ziediņš. Par radošo noformējumu svētku tortei pasākuma dalībnieki  pedagoga Andas Ozoliņas-Krūmiņas vadībā. Jaunieši no kluba “13.pirmdiena” par kahoot video spēles vadīšanu.

Pasākuma gaitā saldās pārsteiguma balvas saņēma izstādes “Latvijas krāsas” un video spēles pulciņu dalībnieki.

Paldies visiem bērniem un pedagogiem, kuri kuplināja šo svētku pēcpusdienu ar savu klātbūtni, smiekliem un izdomu!

Latvija - tie esam mēs visi kopā! Domāsim gaišas domas, strādāsim no sirds un sniegsim atbalstu tiem, kas uz to gaida. Lai mums stipra valsts! Daudz laimes dzimšanas dienā, Latvija!