Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Ansamblim "AnyFace" - vairāk kā 3 gadi!
Autors: Inga Zvirbule | 15.06.2014 | Komentāru nav

Any FaceMēs esam laimīgi,
Mēs esam brīvi,
Mēs esam priecīgi,
Mēs esam dzīvi
Mēs esam atkarīgi!

Jēkabpils BJC vokāli instrumentālais ansamblis AnyFace pastāv vairāk kā 3 gadus.

Pa šo laiku jaunieši ir izveidojušies par talantīgām, radošām personībām.

Vairāk par visu iepriecina bērnu iniciatīva, darbīgums un radošums, vecāku lielā ieinteresētība, sapratne un atbalsts.

Jauniešos ir milzīgs potenciāls, ja mēs strādājam kopā, atveras fantastiskas lietas. Bērnu idejas plūst kā no pārpilnības raga, ja tām klāt nāk labs padoms, morāls un materiāls atbalsts, izveidojas komanda, kas spēj daudz sasniegt, iegūt labus rezultātus un apkārtējo novērtējumu.

Esmu pārliecināta - katrā bērnā var atrakt milzīgus dārgumus, bet skolotājs viens to nevar izdarīt. Ja arī vecāki saskata jēgu šiem kopīgiem pūliņiem un ierauga, ka īstajā laikā tiek pamanītas un attīstītas bērna spējas, tad vecāku atbalsts ir liels un nesavtīgs.

Dzīve un laiks ir mums doti, lai mēs to piepildītu ar saturu, pēc vislabākā parauga un iespējām.

Ja gribam izvairīties no kritikas, tad neko nedari, neko nesaki, un nekas neesi...

Bet mūsu moto ir: ja dari - tad dari ar pilnu atdevi, vai nedari nemaz.

Mēs ticam, ka tas, kas vakar  bija  sapnis, šodien ir mērķis, rīt tā būs realitāte un mēs uz to tiecamies.

Protams, ir milzīgs darbs jāveic, lai iemācītos saprast un ievērot komandas darba specifiku, prasmi uzklausīt kritiku, objektīvi novērtēt savu un citu darbu, izvirzīt mērķus un neatlaidīgi uz tiem tiekties, būt atbildīgiem par sevi un visu kolektīvu. Daudz ko no tā esam jau apguvuši, bet tikpat daudz vēl jāiemācās daudzas šīs dzīves gudrības un prasmes.

Dzīve ir eksperiments, jo vairāk eksperimentējam jo labāk.

Pa šo laiku ir daļēji mainījies ansambļa sastāvs.

Šobrīd grupā darbojas: soliste Ilze Savicka, solo ģitāru spēlē neatlaidīgais, smaidīgais Niks Jaudzems, ritma ģitāru spēlē nopietnā Ieva Savicka, basa ģitāru spēlē centīgais, visu varošais Reinis Talla, sintezatoru spēlē talantīgais, nopietnais, nedaudz kautrīgais Ardis Avotiņš, ansambļa bundzinieks, pulss un ideju ģenerators Dmitrijs Laurenovs.

Trijos ansambļa pastāvēšanas gados esam uzstājušies vairāk kā 35 koncertos, konkursos, tematiskos pasākumos, izlaidumos, saviesīgos vakaros, akcijās, pilsētas svētkos.

Jau 3 gadu pēc kārtas dodamies uz Rīgu uz skolu instrumentālo un vokāli instrumentālo ansambļu konkursu-festivālu, kur ieguvām II pakāpes diplomu.

Esam piedalījušies Latvijas vispārizglītojošo skolu ar mūzikas profesionāli orientētā virziena programmas apguvi 15.jubilejas festivālā Rīgā Melngalvju namā, kur ieguvām I pakāpes diplomu.

Daudz darba esam ieguldījuši, mācoties spēlēt dažādus mūzikas instrumentus, jo visi šie jaunieši ir bijušie Jēkabpils pamatskolas skolēni, kas mācījušies mūzikas novirziena klasē un katrs ir apguvis vismaz viena instrumenta spēli, taču, muzicējot grupā, daži jau spēlē divus un pat trīs mūzikas instrumentus.

Visi kopā mēs esam laba komanda ļoti centīgi un bezgala neatlaidīgi, 2012.gada aprīlī iesaistījāmies projektā LABIE DARBI, izcīnījām pirmo vietu un ieguvām finansējumu apskaņošanas aparatūras iegādei.

Šobrīd centīgi gatavojam jaunus skaņdarbus un meklējam iespējas sevi reprezentēt lielākai publikai.

Any Face

Konkursā Rīgā 2014.gads

 

Any Face

Konkurss Homesic Viesītē 2014.gads. Apbalvošana.

 

Any Face

Salas novada svētki Biržos 2014.gads.

 

Any Face