Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Aktivitātes klubā „Laipa”
Autors: Ilze Balode un Ina Rogoļeva | 20.06.2014 | Komentāru nav

Laipa_01.jpgNo 2. līdz 6. jūnijam klubā „Laipa” notika radošās dienas. Bērni darbojās darbnīcās, spēlēja dažādas spēles, kopā devās pārgājienos, lai dziļāk iepazītu mūsu pilsētas vēsturi un ģeogrāfiju. Interesantas un izzinošas bija ekskursijas gan uz pilsētas vēsturisko centru un Krustpils pili, gan Daugavas aizsargdambi un Mežaparku, kur bija iespēja piedalīties sportiskās aktivitātēs, izbraukt ar velokartiem un basām kājām veikt Pēdiņu taku. Visus bērnus ļoti sajūsmināja ziepju burbuļu diena, kad katram bija iespēja praktiski un teorētiski iemācīties lielo burbuļu gatavošanas noslēpumus. Pēdējā dienā tika rīkota darbu izstāde, kuru varēja aplūkot arī vecāki. Darbiņi bija izdevušies ļoti daudzveidīgi: gan no pašu lasītiem dabas materiāliem, gan pērlēm, gan aplikāciju papīra un dažādiem citiem materiāliem. Redzot bērnu interesi un pozitīvās atsauksmes, šāda veida nodarbības noteikti atkārtosim arī turpmāk.

 

Laipa_02.jpg

 

Laipa_03.jpg