Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Aizvadīta vasaras nometne “DEBESMANNA-2”
Autors: Lilija Upīte | 19.09.2021 | Komentāru nav

Pagājušajā nedēļā, no 23. līdz 27. augustam, Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā norisinājās dienas nometne “DEBESMANNA-2”. Šīs nometnes mērķis bija nodrošināt interesantu, aizraujošu  un izglītojošu brīvā laika pavadīšanu, izmantojot neformālas mācīšanas metodes. Šajā nedēļā bērni izbaudīja saistošu programmu, ar kuras palīdzību apguva jaunas sociālās iemaņas, prasmes, paplašināja redzesloku un zināšanas par aktīvu un veselīgu dzīvesveidu.

Nometnes mērķa grupa bija 21 bērns vecumā no 6 līdz 12 gadiem. Nometnītes laikā iegūti jauni draugi, apgūtas daudzveidīgas radošās prasmes. Darbošanās pa pāriem un grupās, palīdzēja labāk iepazīt sevi un apgūt jaunu dzīves pieredzi. Pilnveidot komunikācijas prasmes un mācīties klausīties, ieklausīties un sadzirdēt.

Jautri un izzinoši konkursi, aktīvas spēles un darbošanās radošajās darbnīcās, bija lietderīgi pavadīts laiks brīvdienās kopā ar draugiem un vienaudžiem.

Nometnes laikā dalībnieki devās neaizmirstamā piedzīvojumā uz ādas amatniecības centru “Kāpiņa”, kur uzzināja interesantas lietas par darbošanos ar ādu un izmēģināja savas prasmes, izgatavojot atslēgas piekariņu. Prieki nebeidzās, jo piedzīvojumam turpinoties, varēja izbaudīt garšīgo un veselīgo saldējumu mājas ražotnē “Skrīveru saldējums”.

Paldies bērniem un vecākiem no nometnes vadības. Uz tikšanos nākamajā vasarā!   

Nometni finansiāli atbalstīja Jēkabpils pilsētas pašvaldība, ar telpām Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs.

Informāciju sagatavoja nometnes vadītāja Lilija Upīte