Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Aicinām uz BJC gada atskaites koncertu “ES SAVAI MĀMIŅAI!”
Autors: Lilija Ražinska | 10.05.2014 | Komentāru nav

BJC atskaites koncerta afišaAr siltu saulīti, ar putnu balsīm, ar pirmajiem ziediem nāk Māmiņas diena.
Mūsu sveicieni un paldies visām māmiņām par visu: par asaru uz vaiga, ko dienas steigā nepamanām, par bēdu, kuru māmiņas prot klusi salocīt, par gaišu smaidu, kurš tiek dienām apkārt vīts! Paldies par pacietību, iecietību, radošumu un sirds siltumu!

Mācību gads pietuvojies noslēgumam, tāpēc ir īstais laiks padalīties paveiktajā: ko esam iemācījušies vai darinājuši savām rokām.
 
Būsim ļoti priecīgi, ja BJC vecāki, vecvecāki un visi mūsu draugi 13.maijā plkst.17.00 pulcēsies Jēkabpils Tautas Namā uz  gada atskaites koncertu “Es savai māmiņai!”, veltītu Māmiņas dienai!


SVEICAM VISAS MĀMIŅAS MĀTES DIENĀ!