Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Aicinām sacerēt Jēkabpils Jauniešu himnu!
Autors: Svetlana Lešķeviča | 10.02.2016 | Komentāru nav

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra  kluba "13.pirmdiena" jaunieši un vadītāja Lilija Ražinska radošos un patriotiskos savas pilsētas/novada iedzīvotājus vecumā no 13 līdz 25 gadiem aicina atbalstīt ideju par savas  "Jēkabpils jauniešu himnas" sacerēšanu! Konkursa pirmās kārtas norises laiks ilgst visu februāri!

Ja Tu raksti dzeju un esi ieinteresēts, lai Tavs, Tavas pilsētas un tās jauniešu sabiedriskās dzīves aktivitātes skanētu visā Latvijā, uzdrīksties un piedalies! Sūti elektroniski savu dzejoli uz e-pastu 13.pirmdienas@gmail.com! 
Vairāk par konkursu uzzini "13.pirmdienas" Facebook lapā www.facebook.com/13pirmdiena !

 

Jekabpils Jauniesu Himna Plakats