Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Aicinām pieteikties!
Autors: Lilija Ražinska | 12.09.2018 | Komentāru nav

Jaunajam mācību gadam uzsākoties, durvis vēris Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs, piedāvājot 56 dažādas interešu izglītības programmas bērniem un jauniešiem vecumā no 3 gadiem līdz pat 25 gadiem.

Jaunums!

Šogad esam padomājuši par vidusskolas vecuma audzēkņiem, kuri vēlas iemācīties vai pilnveidot savas prasmes ģitārspēlē. (nepieciešama sava ģitāra) Nodarbību dienas: pirmdiena un trešdiena, laikā no 15.00-17.10.

Lai pilnveidotu savas zināšanas angļu valodā, piedāvājam iespēju pieteikties pulciņā “Alone in Britain!”. Nodarbības pirmdienās un trešdienās laikā no 17.10-19.20. Skolotāja Anna Sēruma.

Studija “KUKRINIKSI!”, AKVAGRIMS, KARIKATŪRA!

“KUKRINIKSI” - karikatūra-vizuālā anekdote. Charge no franču valodas – labsirdīgi-humoristisks attēlojums. Akvagrims – “body art”, zīmēšana uz sejas un ķermeņa. Māksla, ar kuras palīdzību var izpaust savas emocijas, domas, radot svētkus vai vienkārši izklaidēties. (no 3 gadiem līdz 25 gadiem).

Nodarbības otrdienā, no 15.00-17.00. Skolotāja Ivanda Osīte.

Pieteikšanās: Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā, aizpildot iesniegumu, laikā no 9.00-18.00.

Sīkāka informācija par pulciņiem un darba laikiem mūsu mājas lapā: jekabpils-bjc.lv

Uz tikšanos “Namiņā”! Veiksmīgu Jauno mācību gadu!