Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Aicinām ģimenes uz rudens talku “Labo darbu diena”
Autors: Elīna Ziediņa | 19.09.2021 | Komentāru nav

Biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” aicina ģimenes būt atsaucīgām un piedalīties rudens talkā “Labo darbu diena”, lai kopīgā darbā sakoptu atpūtas taku ap Radžu ūdenskrātuvi Mežaparka teritorijā, labiekārtotu ugunskura vietu, iepazītos un jauki pavadītu laiku piknikā. Paredzētas arī jaukas pārsteiguma balviņas.

Aktivitāte plānota 24. septembrī no plkst. 16:30, tā notiks Jēkabpils Mežaparkā, pulcēšanās pie laivu nomas namiņa.
Pieteikšanās zvanot pa tālr. 26442577
Pieteikšanās līdz 17. septembrim.

Uz šo aktivitāti aicinām bērnus līdz 12 gadu vecumam, neko neuzrādot, savukārt jauniešiem un pieaugušajiem nepieciešams uzrādīt  Covid sertifikātu  (digitālā vai papīra formātā).

Apmeklētājiem jāievēro distancēšanās un sanitārie protokoli atbilstoši MK izdotajiem Epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai noteikumiem.

Pasākumā tiks fotografēts un filmēts. Video un fotogrāfijas no pasākuma, tai skaitā ar apmeklētājiem tajos, var tikt publicēti pēc pasākuma

Projektu “Draudzīga ģimene pašvaldībai”, līguma Nr. 2021.LV/ĢDP/058/19 finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no piešķirtajiem Latvijas valsts budžeta līdzekļiem, informācijai par projekta norisi var sekot #SIF_vietagimenei. Par visām projekta aktivitātēm un radītajiem materiāliem projekta laikā atbild biedrība “Jauniešu klubs “13.pirmdiena””.

Biedrība “Jauniešu klubs “13. pirmdiena””
Projekta vadītāja Lilija Upīte
Projekta koordinatore Elīna Ziediņa

Rudens Talka plakats