Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Sandras nometne
Autors: Sandra Utināne | 03.06.2014 | Komentāru nav

Vai esi 7 – 14 gadus jauns? Vēlies jautri un izzinoši pavadīt brīvo laiku kopā ar vienaudžiem? Varbūt vēlies gūt jaunus draugus?

No 2014. gada 9. jūnija līdz 13. jūnijam Tevi gaida dienas nometne "Pilsētas mantinieki", šogad pētīsim visu par transportu Jēkabpilī un tās apkārtnē. Būs pārgājieni un ekskursija, dosimies uz zirgu stalli „Luģeniekos”, brauksim ar vilcienu, notiks pārbrauciens ar velosipēdiem. Nometnes dalībnieki tiks ēdināti.

Nometne notiks BJC klubiņā „Smaids”, Bebru ielā 8-7, nodarbības sāksies plkst. 10.00, kopā ar Tevi strādās skolotājas Sandra Utināne un Dace Kalniņa-Aleksandrova.

Maksa par nometni 28.46 EUR

Pieteikšanās Sk. Dace - tālr. 22327269; Sandra – tālr.26354597

Gaidīsim! Kopā būs jautrāk!