Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Nometne "Solis pretī profesijai"
Autors: Lilija Ražinska | 18.10.2012 | Komentāru nav

Nometne „Solis pretī profesijai!” rudens brīvdienās!

Šoreiz vēlamies uzrunāt 8. un 9. klašu skolēnus, aicinot rudens brīvdienās no 29.oktobra līdz 2.novembrim laikā no 10.00-14.00 Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā darboties dienas nometnē „Solis pretī profesijai!”

Nometnes galvenais uzdevums ir palīdzēt jauniešiem izzināt savas spējas, intereses un vajadzības. Iepazīstināt ar profesiju klasifikatoriem un tikties ar Jēkabpils pilsētas uzņēmējiem un pašvaldības iestāžu vadītājiem. Diskutēt ar LU fizikas un matemātikas fakultātes pētnieku Kasparu Ērgli.

Neformālā gaisotnē izzināt Jēkabpils pilsētas iestādes, uzņēmumus un to darba specifiku. Ēnot sev interesantā uzņēmumā. Savu piekrišanu uzņemt jauniešus devuši: portāls „Jēkabpils ziņas” (uzņēmējs Viktors Vilkaušs), salons „Saule” (friziere Alla Aleksejeva), „Laiks Foto” (uzņēmēja Sarmīte Stikāne), VUGD (priekšnieks Dzintars Cvilikovskis), SEB Unibanka (pārvaldnieks Kaspars Čandars), Drošības policija (Rolands Bērziņš), Radio-1 (uzņēmējs Atis Caune) un Jēkabpils Gaļas nams (Gatis Teicāns).

Jauniešiem būs iespēja papētīt darba tirgu, pieprasījumu un piedāvājumu. Iejusties uzņēmēja statusā, apgūt iemaņas biznesa plāna sastādīšanā, pieņemt darbā, veikt darbinieku atlasi. Caur simulācijas spēli – iemācīties organizēt, koordinēt un vadīt darba procesu.

Darboties radošajā darbnīcā un apmeklēt SPA „Citrus”.

Nometni organizē biedrība „Jauniešu klubs „13.pirmdiena””, nometnes vadītāja L.Ražinska. Finansiālais atbalsts – Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

Sagatavoja L.Ražinska