Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Nāc uz "Ballīti nedēļas garumā"!
Autors: admin | 29.05.2015 | Komentāru nav

Ja esi 6 līdz 14 gadus vecs, NĀC UZ „BALLĪTI NEDĒĻAS GARUMĀ”! No 8. līdz 12. jūnijam BJC klubiņā „SMAIDS” notiks radošā darbnīca, kurā katru dienu notiks kas aizraujošs, mazliet traks un pat mistisks!

Gūsi jaunu dzīves pieredzi un arī jaunus draugus, kā arī apgūsi turpmākajā dzīvē noderīgas iemaņas!

  • Pirmdien, 8. jūnijā – Caurspīdīgā ballīte. Iepazīsim cits citu un darbosimies ar caurspīdīgiem materiāliem, gatavojot no tiem skaistas lietas un veicot dažādus eksperimentus.
  • Otrdien, 9. jūnijā – Raganu un ragaņu ballīte. Dosimies uz Daugavas ielejas dabas parku, meklēsim Korkuļu ūdensrijēju, rāpsimies Sērenes karsta kritenī, apskatīsim raganu lidlauku „Cepļu” mājās Aizkraukles pagastā un izstaigāsim pat Pļaviņu HES māju (ekskursija ar gidu)!
  • Trešdien, 10. jūnijā – AHOI, PIRĀTI!!! Meklēsim Daugavas pirātu noslēptos dārgumus Jēkabpilī. Lai tos atrastu, raksim gan zemes, gan arī vēstures dzīlēs.
  • Ceturtdien, 11. jūnijā – Masku ballīte. Lai iepriekšējā dienā atrasto mums neviens pirāts neatņemtu, iesim iepirkt tērpus un mācīsimies pārtapt dažādos tēlos, ko pat miesīga māte neatpazītu!
  • Piektdien, 12. jūnijā – Pārsteigumu ballīte, UZ KURU TIEK AICINĀTI ARĪ DALĪBNIEKU VECĀKI. Un, ja reiz pārsteigumi, tad pārsteigumi – par piektdienu vairs ne vārda!

Pulcēsimies BJC klubiņā „Smaids”, Bebru ielā 8-7 no plkst. 9.00, nodarbības notiks no plkst. 10.00 līdz 14.00 (ekskursija otrdien beigsies vēlāk). Kopā ar Tevi strādās skolotājas Sandra Utināne un Dace Kalniņa-Aleksandrova.

Dalības maksa – 30.00 EUR.

Vēl ir dažas brīvas vietas un iespēja pabūt kopā ar mums!

Pieteikšanās – pa tālr. 22327269 (Dace) vai 26354597 (Sandra).

PIETEIKUMUS GAIDĪSIM LĪDZ 5. JŪNIJAM!