Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Aicinām pieteikties vasaras nometnei Ala - 2012! - „Pa Lūša pēdām!”
Autors: Lilija Ražinska | 22.08.2012 | Komentāru nav

Ala2012Vasaras brīvdienu laikā ir svarīgi nodarbināt bērnus un pusaudžus, piedāvājot interesanti un saturīgi pavadīt savu brīvo laiku. Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs jau tradicionāli 16 gadus organizē vasaras nometni Ala.

Nometnē tiek piedāvātas atšķirīgas aktivitātes un ekskursijas. Atsaucība ir liela. Nometnei ir ne tikai izklaides, bet arī izglītojoša funkcija. Bērniem ir iespēja iepazīt un attīstīt savus talantus, iegūt jaunu noderīgu informāciju, sastapt jaunus draugus, atvērties un iemācīties komunicēt ar sev nepazīstamiem cilvēkiem. Nometnes laikā bērni apgūst jaunas prasmes.

Nometnes laikā tiks piedāvātas 2-3 radošās darbnīcas: čaklo pirkstiņu, mākslinieku un neatkarīgo žurnālistu. Dosimies ekskursijā uz Preiļu leļļu muzeju un Krustpils pili.

Saturs tiks organizēts, lai bērni iepazītu Jēkabpils pilsētas vēsturiskās vietas, simbolus un ievērojamus cilvēkus. Darbojoties radoši, motivēsim bērnus būt savas pilsētas pētniekiem, izzinātājiem un patriotiem.

Pēcpusdienu aktivitātes saglabās intrigu visas nometnes garumā, jo būs jāatpazīst lūša pēdas un jāatrod lūša ala.

Nometnes norises laiks no 27.08.-31.08., no plkst. 9.00-14.00.

Vieta - Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs, Brīvības ielā 258, Jēkabpils.

Līdzi maizītes un dzeramais.

Pieteikšanās līdz 22.08. pa tālruni 65231284 vai 26442577 (Lilija Ražinska)

Bērnu un jauniešu centrā pie lietvedes var saņemt nometnei nepieciešamo dokumentāciju. (līgumi, aptaujas anketa, medicīniskā izziņa)

Sagatavoja nometnes vadītāja Lilija Ražinska