Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Silvija Aizporiete saņem Latvijas mazpulku goda nomināciju „Augsim Latvijai”
Autors: Alise Kļaviņa | 11.07.2016 | Komentāru nav

Svarīgākais notikums katra mazpulcēna dzīvē ir Latvijas mazpulku Goda nominācijas „Augsim Latvijai” iegūšana.

Latvijas Mazpulku padomes gadskārtējā izsludinātajā konkursā drīkstēja pieteikties mazpulcēni, kuri vismaz 5 gadus aktīvi darbojušies Mazpulku organizācijā, ko apliecina saņemtie sertifikāti. Konkursa mērķis ir sekmēt bērnu un jauniešu veidošanos par vispusīgi attīstītiem un atbildīgiem demokrātiskas sabiedrības locekļiem, uzsverot darba, uzdrīkstēšanās prasmju un attīstību veicinošas sacensības nozīmīgumu. Attīstīt bērnos un jauniešos piederības sajūtu Latvijai un Latvijas Mazpulkiem.

Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra (BJC) mazpulku dalībniece Silvija Aizporiete mazpulkā darbojas jau 8 gadus. Šopavasar Rīgas jauniešu centrā „Kaņieris” Silvija bija viena no 32 mazpulcēniem, kas prezentēja savu darbu, apliecinot gatavību saņemt Mazpulku goda apbalvojumu.

Goda nominācijas “Augsim Latvijai” balvu – sudraba karotīti ar gravīru koka paliktnī Silvijai pasniedza Jēkabpils pilsētas pašvaldības priekšsēdētājs Leonīds Salcevičs pilsētas svētku ietvaros.

Lepojamies un priecājamies par Silvijas un viņas skolotājas, BJC mazpulka vadītājas Sandras Āriņas darba sparu un panākumiem!

Lai daudz skaistu izdošanos arī turpmāk!