Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Profesiju pasaule
Autors: admin | 18.12.2012 | 1 komentārs

VIAA (Valsts izglītības attīstības aģentūra) ir laidusi klajā unikālu 7.–12.klašu jauniešiem atraktīvu vizuālu materiālu par profesijām – interneta vietni Profesiju Pasaule.

www.profesijupasaule.lv

Profesiju Pasaule ir veidota kā virtuāla pilsēta, kas sastāv no uzņēmumu „mājām”, kuras katra ataino kādu no profesionālām jomām un tajā ietilpstošās profesijas. Par katru profesiju ir pieejams kodolīgs apraksts, intervija ar šajā profesijās strādājošo, fotogrāfiju galerija un izglītības iespēju sadaļa.

Profesiju Pasaule ir iecerēta kā ilglaicīgs projekts, kurš regulāri tiks papildināts ar jaunu uzņēmumu un profesiju aprakstiem.

uldis
Pirms 7 gadiem
Ļoti kvalitatīva profesijupasaule.lv web lapa!