Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Konkurss "Karjeras ceļš"
Autors: Dzintra Lindāne | 12.11.2013 | Komentāru nav

Jēkabpils pilsētas skolu 8. un 9.klašu skolēni tiek aicināti piedalīties konkursā „Karjeras ceļš”, kas notiks 4 kārtās un ilgs no novembra līdz februārim.

1.kārta būs skolēnu aptauja par profesiju un uzņēmumu TOP 10, kurā skolēni norādīs tās profesijas, kas viņuprāt ir un būs vajadzīgas Latvijas darba tirgū, un uzņēmumus/iestādes, kas skolēnu vidū ir populārākie gan Jēkabpilī, gan Latvijā kopumā. 2.kārtā skolēni sniegs atbildes uz konkursa jautājumiem līdz 30.12.2013. Konkursā skolēni piedalās individuāli. 3.kārta notiks Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrā, uz kuru tiks uzaicināti tie skolēni, kuri būs snieguši precīzākās atbildes uz jautājumiem. Šī būs konkursa radošā kārta, kur jauniešiem būs jāparāda savs mājas darbs – reklāma kādam no TOP 10 uzņēmumiem – un jāpiedalās citos uzdevumos. Noslēdzošā kārta februārī būs ekskursija uz kādiem no TOP 10 uzņēmumiem, kur skolēni iepazīsies ar uzņēmuma darbību un profesijām klātienē.

Aicināts ikviens 8. un 9.klašu skolēns iesaistīties konkursā, uzzināt vairāk par profesijām un uzņēmumiem un nopelnīt bezmaksas braucienu sevis pilnveidošanai un izglītošanai.

Konkursa nolikums var lejuplādēt šeit.