Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Karjeras diena 2015
Autors: Sarmīte Stikāne | 03.03.2015 | Komentāru nav

Karjeras diena 201512.martā plkst.10.00 Jēkabpils tautas namā notiks Karjeras diena 8.-9.klašu skolēniem un 12.klašu absolventiem. Karjeras dienas mērķis iepazīstināt skolēnus ar profesiju daudzveidību, profesionālo skolu piedāvātajām izglītības programmām un mudināt skolēnus izvēlēties savu profesiju, karjeras ceļu un atrast darbu tepat Latvijā. Karjeras dienu apmeklēs gan pilsētas, gan tuvāko novadu skolēni. Savu dalību apstiprinājušas 13 profesionālās izglītības iestādes: Ogres tehnikums, Ērgļu profesionālā vidusskola, Barkavas profesionālā vidusskola, Bulduru dārzkopības tehnikums, Rīgas tehnikums, Rīgas stila un modes profesionālā vidusskola, Priekuļu tehnikums, Aizkraukles profesionālā vidusskola, Daugavpils celtnieku profesionālā vidusskola, Malnavas koledža, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Rēzeknes tehnikums un Olaines mehānikas un tehnoloģijas koledža.

Pasākuma laikā tautas nama baltajā zāle dalībniekiem būs iespēja apskatīt Mārtiņa Vecstaudža jeb Šanhajieša foto izstādi “Neesi vienaldzīgs – iesaisties izglītībā!”. Izstāde tapusi sadarbībā ar Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes Studentu pašpārvaldi un būs apskatāma līdz 28.martam.