Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 12. maijam, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Jaunieši, iespēja jums!
Autors: Sarmīte Stikāne | 04.02.2016 | Komentāru nav

Rīgas Valsts tehnikums sadarbībā ar Latvijas Universitāti, Rīgas Tehnisko universitāti un Valsts izglītības attīstības aģentūru organizē konferenci jauniešiem „Mana personīgā izaugsme izglītības iestādē un praksē”.

Konference notiks 26.feburārī izstādes „SKOLA 2016” ietvaros no 12:30 līdz 16:30 Rīgā, Ķīpsalas iela 8.

Konferences sākumdaļā varēs uzzināt par karjeru un tās veidošanu. Otrajā daļā tiks stāstīts par mērķtiecību un par to, ko darīt jau šodien, lai veidotu veiksmīgu karjeru.

Konferences noslēgumā būs iespēja tikties ar darba devējiem gan nodarbībā, gan “ātrajos randiņos”.

Konferences programmu un iespēju pieteikties atradīsies šeit: http://viaa.gov.lv/lat/karjeras_atbalsts/euroguidance_sadala/jaunumi/?text_id=38741