Cienījamie vecāki un apmeklētāji!

Saistībā ar 12.martā Ministru kabinetā pieņemto lēmumu par ārkārtējās situācijas izsludināšanu Latvijā, lai ierobežotu vīrusa Covid 19 izplatīšanos valstī, informējam ka Jēkabpils Bērnu un jauniešu centrs  (ieskaitot arī - Bērnu un jauniešu klubi "Laipa", "Smaids", "Vanagi", "Atslēga") no 13. marta līdz 14. aprīlim, pārtrauc mācību procesu klātienē.

Par aktualitātēm un turpmāko rīcību aicinām sekot līdzi informācijai mūsu mājaslapā www.jekabpils-bjc.lv un Facebook lapā Jēkabpils BJC.

 

Aicina skolas iesaistīties karjeras attīstības atbalsta kampaņā
Autors: Sarmīte Stikāne | 04.02.2016 | Komentāru nav

Macies Buvniecibu Aicinot skolēnus nākotni saistīt ar kādu no būvniecības profesijām, no 2016. gada janvāra līdz maijam Latvijas skolās norisināsies kampaņa "Mācies būvniecību!". 

Kampaņas laikā dažādu būvniecības profesiju pārstāvji dosies uz skolām un stāstīs skolēniem par nozari, tās speciālistu ikdienas pienākumiem un izaicinājumiem. Skolas, kas vēlas uzaicināt būvniecības profesionāļus pie sevis, var sazināties ar Agritu Lūsi, biedrības "Building Design and Construction Council" valdes locekli, pa tālruni 28373794 vai e-pastu: agrita.luse@gmail.com.

Būvniecības speciālistu daudzveidīgo pieredzi skolēni var iepazīt arī atraktīvā informatīvā bukletā "Aizraujoša profesija - būvnieks".

Lejupielādēt šeit: http://viaa.gov.lv/library/files/original/56251_WWW_Buvnieku_profesija.pdf

Kampaņu rīko biedrība "Building Design and Construction Council" ar sadarbības partneriem - Izglītības un zinātnes ministriju, Rīgas Tehnisko universitāti, Rīgas domes Īpašuma departamentu, biedrību "Zaļās māļās mājas" un "RERE GRUPA".