Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Virtuālā prakse
Autors: admin | 09.09.2013 | Komentāru nav

’’Virtuālā prakse” palīdz jauniešiem iepazīt uzņēmumu un
dažādu profesiju pārstāvju darbu

LogoVirtualaPrakse.jpg 

Jauniešu nodarbinātības veicināšana un zināšanu par darba tirgu papildināšana ir vieni no projekta „Virtuālā prakse” mērķiem. Katrs interesents tiešsaistē var iepazīt darba ikdienu dažādos uzņēmumos un profesijās.Projektu radījusi biedrība „Jauniešu konsultācija” sadarbībā ar Latvijas Darba devēju konfederāciju (LDDK) un vairāk nekā 100 darba devējiem. Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM) valsts sekretāra vietniece – Sporta un jaunatnes departamenta direktore Ulrika Auniņa-Naumova: „Tas ir portāls, kurā apkopotas jau vairāk nekā simts darba devēju, uzņēmumu, piedāvātās virtuālās prakses. Iepazīšanās process ar attiecīgo darba vietu un amatu notiek, apmeklētājam atbildot uz dažādiem ar konkrēto darbu saistītiem jautājumiem. Tas attiecīgi ļauj izprast darba specifiku un virzienu, un jaunietim iespējams saprast, vai šis darbs šķiet saistošs, vai viņš redz sevi profesijā darbojamies.”

 „Virtuālās prakses” veidotāji ar projekta palīdzību cer risināt jauniešu bezdarba jautājumu, kuram pēdējā laikā uzmanība tiek pievērsta pastiprināti. „Virtuālajā praksē” iesaistījušies: Statoil Fuel & Retail Latvia, Tele2, Rīgas Siltums, Accenture, Rimi, Aerodium un citi.

Projekts ir unikāls kā Latvijas, tā Eiropas mērogā, un līdz 2016. gadam tajā plānots iesaistīt vairāk nekā 5000 uzņēmumu, „Virtuālo praksi” izvēršot arī starptautiski.  

„Virtuālā prakse” pieejama: http://www.prakse.lv/virtualaprakse

Balvas „Virtuālās prakses” līderiem:

  • ceļojums uz Berlīni 2 personām;
  • dāvanu kartes no:

DavanuKartesNo.png 

Atbalsta:

Atbalstitaji.png