Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Starptautiskās izglītības dienas Jēkabpilī
Autors: admin | 26.01.2013 | Komentāru nav

Dream Foundation LogoPirmo reizi Latvijā organizācija Dream Foundation rīko Starptautiskās izglītības dienas reģionos, kuru ietvaros lielākajās Latvijas pilsētās tiks organizēti bezmaksas informatīvie semināri par studiju iespējām ārzemēs un starptautiskās pieredzes nozīmi mūsdienu darba tirgū.

Studiju pieredze ārzemēs, kā daļa no mūsdienu izglītības procesa, katru gadu tiek vērtēta aizvien augstāk, tādēļ ievērojami pieaug to studentu skaits, kas pēc vidusskolas absolvēšanas studijas izvēlas turpināt kādā no ārzemju augstskolām. Par izglītības iespējām ārvalstīs lielākoties tiek informēti vidusskolēni un studenti no Rīgas, tādējādi aizmirstot par jauniešiem ārpus galvaspilsētas robežām. Šī projekta mērķis ir celt informētību un rosināt diskusijas par starptautisko izglītību arī Latvijas reģionos.

Sākot ar 29.janvāri līdz 22.februārim lielākajās Latvijas pilsētās (Liepājā, Kuldīgā, Ventspilī, Talsos, Bauskā, Tukumā, Gulbenē, Jēkabpilī, Jelgavā, Rēzeknē, Daugavpilī, Cēsīs, Valmierā, Madonā) notiks bezmaksas informatīvie semināri, kuros būs iespēja iegūt plašu informāciju par izglītības iespējām ārzemēs, augstskolu piedāvātām studiju programmām, pieteikšanās nosacījumiem un prasībām, kā arī studiju finanšu piesaistes iespējām. Piedaloties jauniešiem, sabiedriskajām organizācijām, darba devējiem un reģionālajām institūcijām, tiks diskutēts par ārzemju izglītības plusiem un mīnusiem, izvēles iespējām un starptautiskās pieredzes nozīmi mūsdienu darba tirgū. Savā pieredzē dalīsies studenti un sniegs noderīgus padomus par studiju uzsākšanu ārzemēs.

Jaunieši ir laipni aicināti apmeklēt semināru Jēkabpilī, 19.februārī, plkst. 15:30, Jēkabpils bērnu un jauniešu centrā, Brīvības ielā 258.

Starptautiskās izglītības dienas plakātsDream Foundation aicina pieteikties vidusskolas vecuma jauniešus semināram līdz 14.02.2013. pie Dzintras Lindānes pa e-pastu dzintra.lindane@inbox.lv vai pa tālruni 29612988, jo vietu skaits ir ierobežots.

Dream Foundation ir nevalstiska jauniešu organizācija, kas iepazīstina cilvēkus ar dažādām studiju iespējām Eiropā u.c. pasaules valstīs un sniedz atbalstu kandidātiem pieteikšanās procesa laikā. Pašreizējais piedāvājumu klāsts aptver vairāk kā 3000 dažādu studiju programmu. Jaunieši var izvēlēties sev tīkamākās studijas starp 63 augstskolām 17 pasaules valstīs - Austrijā, Beļģijā, Kanādā, Čehijā, Vācijā, Dānijā, Igaunijā, Spānijā, Francijā, Lielbritānijā, Ungārijā, Īrijā, Itālijā, Lietuvā, Malaizijā, Nīderlandē un Zviedrijā. Pateicoties vienotai online platformai, interesenti var pieteikties līdz pat 6 ārvalstu augstskolām vai studiju programmām vienlaicīgi.

Informāciju sagatavoja:
Linda Dombrovska
+371 26181686
linda.dombrovska@dreamfoundation.eu
www.dreamfoundation.eu