Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Karjeras diena 8.-9. klasēm
Autors: Sarmīte Stikāne | 27.04.2016 | Komentāru nav

8.-9. klase ir viens no  pirmajiem nopietnajiem pieturas punktiem, kad skolēnam ir pastiprināti jādomā, jāvērš uzmanību uz jautājumu „Kur tālāk mācīties? Par ko es vēlos kļūt?” Viena no iespējām, kas tiek piedāvāta, lai palīdzētu rast atbildes uz šiem aktuālajiem jautājumiem par jauniešu turpmāko ceļu, ir „Karjeras diena 8.-9. klasēm”. Šis karjeras pasākums ir orientēts tieši uz 8. un 9. klases skolēniem kā iespēja klātienē tikties ar dažādu izglītības iestāžu pārstāvjiem, iesaistoties dažādās aktivitātēs, iepazīstot plašo izglītības iespēju piedāvājumu klāstu.

Šogad Jēkabpilī „Karjeras diena 8.-9. klasēm” notika 31. martā, Jēkabpils Tautas namā. Pasākuma ietvaros piedalījās: Ogres tehnikums, Mālnavas koledža, Rīgas Mākslas un mediju tehnikums, Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža, Jēkabpils Agrobiznesa koledža, Daugavpils Tirdzniecība skola, Rīgas Stila un modes profesionālā vidusskola, Aizkraukles Profesionālā vidusskola. Pasākuma laikā bija iespējams redzēt ķīmiķu paraugdemonstrējumus, dažādus eksperimentus ar uguni, redzēt, kā top frizūras, iemācīties salocīt salvetes dažādās tehnikās, gūt ieskatu apģērba dizaina speciālista darbā, klātienē ar speciālista palīdzību zīmējot skices speciālā programmā.

„Karjeras dienas 8.-9. klasēm” kopā apmeklēja 247 skolēni, pārstāvot Jēkabpils 3.vidusskolu, Jēkabpils 2.vidusskolu, Jēkabpils Vakara vidusskolu, Jēkabpils Valsts ģimnāziju, Biržu internātpamatskolu, Ābeļu pamatskolu, Mežāres un Dignājas pamatskolu.

Paldies par atsaucību un līdzdalību gan pasākuma dalībniekiem un apmeklētājiem, gan brīvprātīgajiem Jauniešu kluba „13. pirmdiena” jauniešiem pasākuma norises laikā!

Lai veiksmīga izdošanās arī turpmāk!