Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Jēkabpilī karjeras nedēļas ietvaros vairāk nekā 50 pasākumu
Autors: Lāsma Skļarska | 07.10.2015 | Komentāru nav

KN2015_logoJēkabpilī no 12.-16.oktobrim norisināsies Karjeras nedēļa 2015. Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kura laikā jauniešiem ir iespēja iepazīt un plānot savu nākotnes nodarbošanos, tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, apmeklēt uzņēmumus un karjeras konsultācijas. Jaunieši var piedalīties radošajās darbnīcās un konkursos, kā arī laimēt balvas. Šogad Karjeras nedēļas vadmotīvs ir “Atver profesijas durvis!”, galveno uzmanību veltot nākotnes profesijas iepazīšanai radošā un atraktīvā veidā.

Jēkabpilī Karjeras nedēļas ietvaros norisināsies gan izglītības iestāžu iekšējie pasākumi, gan starpskolu pasākumi – kopumā vairāk nekā 50 karjeras izglītībai veltītu aktivitāšu. Tāpat šajā nedēļā būs iespējams doties mācību ekskursijās uz Jēkabpils pilsētas uzņēmumiem un iestādēm. Pilna karjeras nedēļas Jēkabpils programma pieejama http://jekabpils-bjc.lv/ un http://jekabpils-jauniesi.lv/

Par Karjeras nedēļu 2015

Karjeras nedēļu no 12. līdz 16. oktobrim organizē VIAA sadarbībā ar Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un izglītības pārvaldēm. To atbalsta Eiropas Komisijas programma Erasmus+ Karjeras konsultēšanas un informācijas tīkla Euroguidance ietvaros. Šogad Karjeras nedēļa norisināsies vienlaikus 20 Latvijas pilsētās un novados: Rīgā, Cēsīs, Jelgavā, Jēkabpilī, Gulbenē, Kuldīgā, Liepājā, Ventspilī, Rojā, Rēzeknē, Daugavpilī, Valmierā, Alūksnē, Saldū, Ogrē, Lielvārdē, Talsos, Dagdā, Preiļos un Tukumā.  Sīkāka informācija par pasākumiem šajās pilsētās un Karjeras nedēļu pieejama vietnē: http://www.viaa.gov.lv/karjeras_nedela.