Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Jēkabpilī jau otro gadu norisināsies Karjeras nedēļa skolēniem
Autors: Lāsma Skļarska | 01.10.2014 | Komentāru nav

Karjeras nedēļa logoNo 13.-17.oktobrim Jēkabpilī norisināsies Karjeras nedēļa, ko jau otro gadu pēc kārtas rīko Valsts izglītības attīstības aģentūra sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību.

Karjeras nedēļas ietvaros norisināsies vairāki pasākumi: diskusija par jauniešu līdzdalības un motivācijas tēmu, jauniešu tikšanās ar savas jomas profesionāļiem (piemēram, modes mākslinieci Indru Salceviču), orientēšanās sacensības pilsētā, izglītojoši pasākumi skolēniem un lekcijas vecākiem. Tāpat plānotas arī skolēnu vizītes dažādos Jēkabpils uzņēmumos, kas pagājušajā gadā izraisīja īpaši lielu dalībnieku interesi. Plašu aktivitāšu programmu savas iestādes audzēkņiem izveidojušas arī Jēkabpils pilsētas izglītības iestādes. Ar pilnu Karjeras nedēļas programmu iespējams iepazīties www.jekabpils-jauniesi.lv un www.jekabpils-bjc.lv.

Par Karjeras nedēļu 2014

Karjeras nedēļa ir pasākumu cikls, kur jauniešiem ir iespēja tikties ar dažādu profesiju pārstāvjiem, karjeras konsultāciju laikā uzzināt savus talantus un pilnveidojamās puses, „projektēt” savu nākotnes profesiju un dzīvesveidu, piedalīties radošajās darbnīcās, konkursos, laimēt balvas un iesaistīties citās aktivitātēs.

Karjeras nedēļa no 13. līdz 17. oktobrim vienlaikus norisināsies 15 Latvijas pilsētās: Rīgā, Jelgavā, Ventspilī, Daugavpilī, Jēkabpilī, Liepājā, Rēzeknē, Gulbenē, Cēsīs, Kuldīgā, Alūksnē, Rojas novadā, Ogrē, Saldū un Valmierā. Šogad pasākumos īpaša uzmanība būs pievērsta jauniešu pašizvērtējumam un savu spēju izzināšanai pirms lēmuma pieņemšanas par savu nākotnes profesiju vai nozari.

Karjeras nedēļu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra un Eiropas Komisijas Euroguidance tīkla programma sadarbībā ar 15 Latvijas pilsētu un novadu pašvaldībām un to izglītības pārvaldēm.

Informāciju publicēšanai sagatavoja: Lāsma Skļarska,
Jēkabpils pilsētas pašvaldības Jaunatnes lietu speciāliste

Karjeras nedēļas programmu var lejuplādēt šeit.