Izmaiņas vecāku līdzfinansējumā no 1.septembra

Izmanto iespēju - nāc uz “Augstskolu dienu”!
Autors: Sarmīte Stikāne | 25.01.2016 | Komentāru nav

28. janvārī Jēkabpils Tautas namā (Vecpilsētas laukums 3, Jēkabpils) notiks ikgadējā „Augstskolu un koledžu diena”, uz kuru tiek aicināti visi interesenti, jo īpaši 10.-12. klases skolēni.

Tā būs vieta un laiks, kad skolēni klātienē satiksies ar augstskolu un koledžu pārstāvjiem, kuri informēs jauniešus un sniegs priekšstatu par tik dažādajām izglītības turpināšanas iespējām, mudinot domāt, izvērtēt un izvēlēties sev piemērotāko nākotnes nodarbošanos/profesiju.

Pasākums sāksies pulksten 11:00 un līdz pat pulksten 14:00 interesentiem būs iespēja iepazīsties ar visdažādāko augstskolu un koledžu piedāvājumu, to programmām, aplūkojot informatīvus stendus, piedaloties atraktīvās aktivitātēs un uzdodot izglītības iestāžu pārstāvjiem sevi interesējošus jautājumus.

Savu dalību apstiprinājusī Valsts policijas koledža informē, ka jauniešiem būs iespēja gan līdzdarboties šaušanas stenda aktivitātēs un praktiski iepazīt kriminālistikas čemodāna saturu, gan klātienē vērot paraugdemonstrējumus tuvcīņā un cilvēka labāko draugu sadarbību ar profesionālu kinologu.

Tāpat “Augstskolu dienās” aktīvi līdzdarbosies pārstāvji no: Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas, Rīgas starptautiskās ekonomikas un biznesa administrācijas augstskolas RISEBA, Rīgas Tehniskās Universitātes, Latvijas Universitātes, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas, Latvijas Lauksaimniecības universitātes, Rīgas Stradiņu Universitātes, Daugavpils Universitātes, Juridiskās augstskolas, Valsts Policijas koledžas un RTU Rīgas Biznesa skolas.

 

Apraksta nav!