* Dokumentu sadaļā ir jaunie BJC nodarbību laiki!

Atskaites koncerts "Krāsainie sapņi!"
Autors: Elīna Puķe | 07.05.2018 | Komentāru nav

Izsapņosim pavasari!

Aicinām kopā ar ģimeni, draugiem, radiem izsapņot lielus, mazus un krāsainus sapņus Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra atskaites koncertā “Krāsainie sapņi!” šī gada 10.maijā plkst.17.00 Jēkabpils Tautas namā.

Koncerta programmā piedalās Jēkabpils bērnu un jauniešu centra radošie kolektīvi: TDK “Pastalnieki”, vadītāja Aija Rūliete, “Delverēni”, vadītāja Ingrīda Feldmane, “Ābolēni”, Mūsdienu dejas, vadītāja Laura Ābola, popgrupa “Zvanotiņas”, vadītāja Irīna Burnaševa, popgrupas “Kamolītis”, “Supermeitenes”, vadītāja Iveta Januševska, māsas Bērziņas, pulciņš Roku darbiņi, skolotāja Sarmīte Stikāne, HIP-HOP, jauniešu klubs “13.pirmdiena”, brīvprātīgais horeogrāfs Edgars Kozuliņš  un viesi TDK “Kauranieši”, vadītāja Ingrīda Feldmane.

Godināsim un leposimies ar rezultatīvu vietu ieguvējiem kolektīvu un individuālo sniegumu grupā:

Konkurss ”Visa Dieva radībiņa saulītē līgojās” 2.kārta, skolotāja Anda Ozoliņa-Krūmiņa

I pakāpes Diploms-Bērnu mākslas studijas audzēkņiem:

  • Adīna Kolkovska,
  • Sofija Bokāne ,
  • Valērija Bodrova,
  • Marta Grīnfelde ,
  • Katrīna Grugule,
  • Stefānija Voronova,
  • Vairis Volkovs,
  • Daniils Einoris,
  • Evelīna Auziņa,
  • Egija Drobņicka,
  • Dinija Drobņicka,
  • Katrīna Daudzvārde,
  • Karlīna Raupa.

III pakāpes Diploms - Regnāram Jānim Krūmiņam

III pakāpes Diploms 

  • Elīze Anna Vēvere,
  • Gerda Ozolniece,
  • Amanda Dūma,
  • Kristiāna Bērziņa

Mūsdienu deju radošais konkurss 1. Kārta, skolotāja Laura Ābola

I pakāpes Diploms -  Mūsdienu deju pulciņš

XXVI Vispārējo latviešu Dziesmu un XVI deju svētku TDK skate,  skolotājs Ingrīda Feldmane

I pakāpes Diploms -TDK „Delverēni”

Vidzemes – Zemgales - Latgales mazpulcēnu projektu forums,skolotāja Sandra Āriņa

I pakāpes Diploms - Jēkabpils BJC mazpulka Valters Verečinskis

 “Elektronikas diena 2017” ietvaros Elektronikas novirziena pulciņu darbnīcā- konkursā 4.-8.klašu grupa, skolotājs Maksims Spaskovs

III pakāpes Diploms „Robotikas pulciņš”, Vlads Gugņevičs, Mareks Veilands

 

Afiša "Krāsainie sapņi"